KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15643265

nr 1564 3265

Evy Låås

(1923-1999), Sverige

Interiör. Signerad, akvarell, bildmått 47x59 cm, yttermått inklusive ram: 53x67 cm

Evy Låås, född 1923, död 1999, svensk målare, tecknare och författare.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 september 2023
kl 20:42:51

17/9 21:07:48 1      Vinnande bud
17/9 21:09:20 1      justering av budtak

Evy Låås

Läs mer om Evy Låås